Zapisy na XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” 2024

Publikujemy oficjalne zaproszenie na jedną z najlepszych imprez biegowych w całej Polsce, zapiszcie sobie datę startu zapisów, bo pakiety znikają w bardzo szybkim tempie!

 
Drodzy Biegacze! Nadchodzi długo wyczekiwana chwila, na którą czeka wielu z Was! 
3 marca o godzinie 16:00 ruszają zapisy na XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”
 
Ze względu na wybory do parlamentu europejskiego bieg wyjątkowo odbędzie się w trzecią, a nie w drugą niedziele czerwca czyli 16 o godzinie 9:00. Jak zawsze oferujemy niezapomniane wrażenia, udział w wielkim święcie biegowym w naszym mieście. Wiemy, że niezawodni grodziscy kibice przygotowują się na przyjęcie biegaczy z całego kraju. Jesteśmy przekonani, że atmosfera na trasie oraz na mecie będzie jak zwykle wyjątkowa i niezapomniana.
W strefie mety czekać na Was będzie jak zawsze nielimitowany katering oraz nielimitowane Piwo z Grodziska. Czas oczekiwania na dekoracje zwycięzców umili Wam znakomity zespół muzyczny, który da około godziny koncert ze sceny w rynku. 
W tym roku XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” odbędzie się w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego, którego hasło przewodnie brzmi: „Postaw Stopę w Grodzisku.” W sobotę w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego odbędzie się MP Inwestycje Bieg na 5km i 10km, VI Hunters Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka” oraz III Bieg Wolontariusza. Oczywiście biegacze którzy ukończą poszczególne dystanse otrzymają wyjątkowe medale. 
 
Jeśli masz wolny weekend w dniach 15 – 16 czerwca 2024 roku koniecznie „Postaw Stopę w Grodzisku” i wystartuj na którymś z biegów. My ze swej strony zapewniamy dobrą organizacje i niezapomnianą atmosferę.
Do zobaczenia w Grodzisku Wielkopolskim!
Strona biegu: LINK