CITY TRAIL Poznań na mecie

W sobotę, 2 marca zakończył się półroczny sezon cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Poznaniu. Na mecie biegu głównego zameldowało się 611 osób, a zwycięstwo odnieśli Łukasz Nowak i Malwina Misjan, którzy tym samym zapewnili sobie wygraną w klasyfikacji generalnej. Teraz przed biegaczami odbiór pamiątkowych medali oraz nagród.
Biegi CITY TRAIL odbywają się w formule Grand Prix. Jeden sezon to pięć biegów na przełajowej, 5-kilometrowej trasie nad jeziorem Rusałka. Aby cieszyć się z pamiątkowego medalu oraz brać udział w rywalizacji w klasyfikacji generalnej trzeba ukończyć minimum trzy biegi.
Dzisiejsze – kończące sezon zawody odbyły się w niemal wiosennych warunkach. Kilkanaście stopni powyżej zera i słońce przyciągnęły nad Rusałkę 611 dorosłych i ponad 200 dzieci, co jest drugim wynikiem w sezonie.

Oficjalne podsumowanie sezonu
Sezon CITY TRAIL kończy się oficjalnym podsumowaniem, podczas którego wręczane są nagrody oraz pamiątkowe medale (dla tych, którzy nie odebrali medali w dniu dzisiejszym). Wydarzenie to odbędzie się 12 marca (wtorek) w poznańskim Sklepie Biegacza. Uczestnicy będą mieli tego dnia okazję przetestować buty marki On, która jest jednym z Partnerów Głównych CITY TRAIL.