Bieg Na Tak już za niecałe 2 tygodnie!

XIII Bieg Na Tak – bieg, który przełamuje wszelkie bariery

Już po raz trzynasty poznańskie Stowarzyszenie Na Tak zaprasza do udziału w unikatowym wydarzeniu sportowym – Ogólnopolskim Biegu Na Tak. Zawody, które wyróżniają się swoją otwartością na różnorodność, odbędą się 6 kwietnia 2024 roku na terenie Toru Regatowego Malta w Poznaniu.

Bieg Na Tak to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim manifestacja tego, co w społeczeństwie jest najważniejsze – równości, akceptacji i integracji. Jest to bieg, który nikogo nie wyklucza. Każdy, kto chce doświadczyć wspólnego startu, rywalizacji i radości z aktywności fizycznej, jest mile widziany. Bez względu na stopień sprawności fizycznej, wiek, płeć czy doświadczenie w bieganiu. Bieg Na Tak daje szansę równego startu osobom z niepełnosprawnościami – ramię w ramię z biegaczami – amatorami i zawodowcami. To wydarzenie, które inspiruje i mobilizuje, które pokazuje, że wspólnymi siłami można przełamywać wszelkie bariery i łamać stereotypy.

Dodatkowym aspektem tego wydarzenia jest połączenie aktywności sportowej z integracją społeczną, profilaktyką zdrowotną oraz wsparciem finansowym dla działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu bieg staje się nie tylko okazją do zdrowej rywalizacji, ale także szansą na budowanie bardziej otwartej i równościowej społeczności.

Jeśli szukasz wyjątkowej okazji do aktywności fizycznej, integracji społecznej i poparcia wartości równościowych to XIII Bieg Na Tak jest idealnym wyborem. Dołącz do naszej wspólnej drogi ku lepszemu, bardziej otwartemu i równościowemu społeczeństwu.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Na Tak: https://www.natak.pl/bieg-na-tak.html