Ostatni dzień zapisów internetowych na Stęszewski Bieg Przełajowy

Stęszewski Bieg Przełajowy to bardzo fajna impreza biegowa rozgrywana na malowniczej i wymagającej trasie o długoościści 10 kilometrów. Start biegu już 17 marca!

Trasa jest trasą przełajową, więc nie posiada atestu. Wyznaczona została na terenach zielonych i jej spora cześć przebiega przez Wielkopolski Park Narodowy. Jak pokazały poprzednie edycje trasa jest ciekawa, ale i wymagająca, nie brakuje szutrowej nawierzchni, czy podbiegów.

Zgłoszenia przez Internet przyjmowane są już tylko dzisiaj, koszt opłaty startowej to 40 zł.

Link do zapisów: LINK

Obecnie na liście startowej znajduje się nie całe 300 nazwisk, osób które opłaciły swój udział w biegu.

Więcej informacji o biegu znajdziecie na stronie: bieg.steszew.pl

Mamy dla Was pakiet startowy ufundowany przez Dyrektora biegu!

Pakiet otrzyma osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie:

Nad jakim jeziorem usytuowany będzie start biegu?

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie proszę 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Stęszewski Bieg Przełajowy” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana osobie trzeciej. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne. Zwycięzca ma 12 godzi na przesłanie pełnych danych do rejestracji na bieg, licząc od chwili wysłania maila z informacją o zwycięstwie. Mail z informacją o zwycięstwie będzie wysłany w odpowiedzi na otrzymaną odpowiedź konkursową. Brak przysłania danych zgłoszeniowych traktujemy jako rezygnację z uczestnictwa biegu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress