Zaczynamy końcowe odliczanie do Maniackiej Dziesiątki!

Na wstępie tej informacji, chcemy zaapelować o rozsądne podejście do starty! Kilka lat temu Maniacka Dziesiątka odbyła się w pierwszy ciepły weekend po zimie, wielu z nas biegaczy, ucieszyła się z tego i w biegu pobiegliśmy bardzo szybko, nie zwracając uwagi na to, że nasze organizmy nie są przystosowane do tak gwałtownych zmian pagodowych. Efekt był taki, że w ocenie osoby koordynującej zabezpieczenie medyczne, a jest to osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie takich zabezpieczeń, był to najbardziej dramatyczny bieg jaki miał pod swoją opieką. Wielu biegaczy nie skończyło biegu, a zdecydowana większość, z osób które wystartowały bardzo mocno, już w połowie biegu mogły zapomnieć o nowych życiówkach!

Biegajcie z głową i dobiegnijcie do mety cali i zdrowi!

 

Już w najbliższą niedzielę wystartuje największy w Wielkopolsce bieg na 10 kilometrów!

Maniacka Dziesiątka odbędzie się już po raz 14, w tym roku została zmodyfikowana trasa, dzięki czemu ma być jeszcze szybciej, niż w latach poprzednich.

Biuro zawodów startuje w sobotę o godzinie 16:00 i będzie działać, aż do 21:00, w dniu zawodów również będzie możliwość odebrania pakietu, jednak o godzinie 11:00 zostanie zamknięte. Poniżej lokalizacja biura zawodów:

Start biegu zaplanowano na godzinę 12:00, na trasę wybiegnie prawie 6000 biegaczek i biegaczy.

Przebieg trasy biegu:

Wszystkim startującym, życzymy super wyników i świetnej zabawy, a na mecie czekać będą takie oto ładne medale:

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress