KONKURS!! Do wygrania pakiet na półmaraton!

2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II odbędzie się już 5 listopada. Otrzymaliśmy od Organizatora pakiet startowy!! Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu, są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 10 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – 2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra osoba, która jako dziesiąta prześlą poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

Jaki jest limit uczestników biegu 2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II?”