Poznaj Poznań nocą – pierwszy etap za nami – kolejny już 16 Listopada 2016

Wczoraj – 19 października 2016r. na os. Polan odbył się pierwszy etap już czwartej edycji Poznaj Poznań nocą w biegu na orientację. Swój udział zgłosiło 160 śmiałków w różnym wieku.

Trasy były jak zawsze różne w zależności od liczby punktów kontrolnych. Najwięcej do przebiegnięcia miała grupa Elita – bo aż 22 punkty. Trasa Początkujący i Średniacy miała odpowiednio mniej punktów, a trasę Open można było przejść z osobą towarzyszącą np. z dziećmi. Trasy i mapę przygotowywał Dawid Stefański – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Tym razem organizatorzy mieli dla uczestników dodatkową atrakcję – lub jak kto woli kolejny etap wtajemniczenia – przy punktach nie było odblasków! Oznaczało to, że każdy musiał dokładnie znaleźć punkt kontrolny, a nie tylko biec jak najszybciej tam, gdzie się świeci. Jeśli chcesz dać swoją opinię na ten temat – to zapraszamy na FB – @poznajpoznan.

Kolejne biegi na orientację już 16 listopada 2016 na os. Zwycięstwa – tym razem start masowy – znaczy tyle, że start będzie przypominał ten  jaki znamy z  biegów ulicznych – a do mety każdy będzie mógł biec swoją trasą.

Więcej informacji na temat zawodów i jak zabrać się za biegi na orientacją na stronie PoznajPoznan.