Już w sobotę czwarty bieg Grand Prix Poznań zBiegiemNatury

[singlepic id=95 w=220 h=240 float=left]Już w sobotę (1.02) po raz czwarty w obecnej edycji odbędą się zawody z cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Rywalizacja nad Rusałką jest bardzo ciekawa – zarówno wśród panów, jak i w kategorii kobiet nie ma „pewniaków” do zwycięstwa.

Faworytem klasyfikacji generalnej wśród mężczyzn jest Sebastian Nowicki, który ma na koncie dwa zwycięstwa i jedno drugie miejsce. Tuż za nim jest Maciej Muślewski – triumfator ubiegłorocznej edycji Grand Prix Poznań zBiegiemNatury.

Wśród pań rywalizacja jest jeszcze bardziej zacięta. Podobne szanse na zwycięstwo w całym cyklu mają: aktualna rekordzistka Polski w maratonie Małgorzata Sobańska, Agnieszka Cieślak i Magdalena Lewandowska.

Elektroniczne zapisy juz są zakończone jednak będzie możliwość dopisania się do listy startowej również w biurze zawodów, które będzie otwarte już w piątek, 31.01 w godz. 12:00-20:00 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby, a także w sobotę nad Rusałką w godz. 8:30-10:30.

Również w biurze zawodów będzie można zapisać do biegu młodszych biegaczy startujących w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Start biegu głównego na dystansie 5 km jest zawsze o godzinie 11:00.
Biegi dzieci i młodzieży rozpoczynają się o godzinie 9:30.

Więcej o biegu w naszym kalendarzu: Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg IV