Więcej o triathlonie na PoznanBiega.pl!!

Kolejną nowością jaką przygotowaliśmy dla naszych czytelników w tym roku to poszerzenie zakresu i zwiększenie ilości materiałów dotyczących triathlonu.

[singlepic id=859 w=220 h=240 float=left]Przedstawiamy naszego nowego Partnera, którym została Kuźnia Triathlonu!!

Dlaczego właśnie Kuźnia Triathlonu?

Ponieważ Kuźnia to świetni trenerzy z doświadczeniem startowym i co ważniejsze ze sporymi osiągnięciami. Kuźnia triathlonu to klub triathlonowy przygotowujący zawodników amatorów. Oferuje specjalistyczne treningi i opiekę trenerską zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników. Organizuje obozy sportowe, zimowe i letnie oraz otwarte treningi grupowe.

W ramach współpracy z Kuźnią będziemy publikować artykuły dotyczące treningu triathlonowego przygotowywane specjalnie dla naszych czytelników. Razem z Kuźnią zaprosimy Was na wspólny otwarty i bezpłatny trening triathlonowy, na którym będziecie mieli okazją dowiedzieć się jak one wyglądają czy jak zacząć trenować pod triathlon. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami 🙂

Pierwszy artykuł dotyczący tematyki triathlonu, przygotowany przez Dariusza Kowalskiego, który jest Dyrektorem Sportowym Kuźni Triathlonu oraz  Trenerem wiodący w Poznaniu pojawi się już jutro na naszej stronie!!