Endu Winter Run – ostatnie dni niższej opłaty startowej!!

Endu Winter Run - logoEndu Winter Run odbędzie się już 8 lutego na poznańskiej Malcie.

Do biegu zgłosiło się już ponad 400 uczestników z czego ponad 200 chętnych opłaciło swój udział w biegu. Limit uczestników wynosi 999 startujących, więc miejsc nie zabraknie dla wszystkich, którzy chcieli by wystartować w tym biegu.

Przypominamy, że niższa opłata startowa wynosząca 30 zł na krótszym dystansie oraz 35 zł na dłuższym obowiązują tylko do końca stycznia, więc już tylko 3 dni. Od początku lutego opłata wzrasta do 50 zł na krótszym i 70 zł na dłuższym dystansie.

Zgłoszenia przyjmowane są tutaj: Zgłoszenia Endu Winter Run

Endu Winter Run to bieg zorganizowany głownie z myślą o przygotowujących się do poznańskiego triathlonu, jednak dla nas biegaczy to również okazja do sprawdzenia postępów w przygotowaniach do na przykład Maniackiej lub poznańskiej Połówki.

UWAGA KONKURS!!

Mamy dla Was drugi i ostatni bezpłatny pakiet startowy do wygrania!! Fundatorem pakietu jest Organizator biegu.

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość przyjazdu do Poznania i wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie opłaciły swojego udziału w biegu. Osoby zapisane ale nie opłacone, również zapraszamy do udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – Endu Winter Run”

W konkursie do wygrania jest jeden bezpłatny pakiet startowy i wygra go osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź na pytanie:

Gdzie i kiedy odbędą się Triathlonowe Mistrzostwa Polski w 2014 roku na dystansie długim (1/2 Ironman)?

Podpowiadamy, że termin ustalił Polski Związek Triathlonu – PZTri

Na poprawną odpowiedź czekamy tylko dzisiaj!!

Pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy!!

Życzymy powodzenia!!