Wraca akcja PRZEGOŃ RAKA ZA PIĘTNASTAKA

[singlepic id=588 w=240 h=240 float=left]Przy okazji EXPO podczas 6 Poznańskiego Półmaratonu odbyła się akcja „PRZEGOŃ RAKA ZA PIĘTNASTAKA„, również w czasie targów przed 14 Poznań Maratonem odbędzie się ta sama akcji przygotowana przez fundację RAK OFF.

Akcja rozpocznie się 11 października równo z otwarciem targów i będzie prowadzona podczas ich trwania oraz w dniu maratonu w godzinach 8:00 – 17:00.

Fundacja RAK OFF zaprasza wszystkich chętnych do przyłączenia się, wystarczy opłacić symboliczną cegiełkę, którą wyceniono na 15 zł i wspólnie z członkowie fundacji, biegaczami z klubu biegowego RUN RAK OFF, wolontariuszami, przyjaciółmi fundacji, artystami i sportowcami wziąć udział w symbolicznym biegu po zdrowie dla osób z chorobami nowotworowymi.

[singlepic id=587 w=550 h=550 float=center]

Co jeszcze będzie można znaleźć na stoisku fundacji?

  • białe koszulki z nowym logo fundacji
  • Tanita” z pomiarem składu ciała

W ostatni dzień Poznań Sport Fair odbędzie się licytację, z której pieniążki zostaną przekazane na pomoc osobom z chorobami nowotworowymi.

Fundacja RAK OFF powstała z inicjatywy Karoliny Lech, która wpadła na pomysł jej stworzenia podczas snu, tak wyśniła ją sobie. Więcej o Karolinie możecie przeczytać na stronach akcji Zwykły Bohater i już dziś zachęcamy do głosowania na nią, bo takich ludzi po prostu trzeba wspierać!! Link do strony Zwykły Bohater