Crossduathlon i biegi dziecięce w Konstantynowie

[singlepic id=586 w=450 h=400 float=center]W najbliższą niedzielę rozegrany zostanie crossduathlon oraz biegi dziecięce w Konstantynowie. Konstantynowo leży w gminie Mosina, czyli w odległości około 20 km od Poznaniu.

Start i meta zawodów: Konstantynowo 1, gmina Mosina. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo, start planowany jest na godzinę 12:00.
Dystanse na jakich rozegrane zostaną zawody bieg główny:

  • Bieg – 4,4 km – dwie rundy
  • Rower – 12,3 km – trzy rundy
  • Bieg – 2,1 km – jedna runda

Prawie cale zawody przebiegać będą po drogach leśnych, tylko w miejscu boksów, startu i mety znajduje się nawierzchnia betonowa.

Biegi dla dzieci dystanse:

  • 1,2 km dzieci w wieku od lat 13 do 16
  • 0,8 km dzieci w wieku od lat 10 do 12
  • 0,4 km dzieci w wieku od lat 7 do 9

Trasa biegu po drodze betonowej oraz drodze leśnej.

Bardzo ciekawą propozycją będzie rozegranie sztafet, które niosą za sobą, dodatkową dawkę emocji i adrenaliny podczas rywalizacji w dowolnych zespołach dwuosobowych, dystans jak w biegu głównym.
Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie organizatora: www.mosinaduathlon.pl
Impreza organizowana jest przez wielkiego pasjonata konkurencji multisportowych, kolarza i triathloniste pana Adam Kaczmarka, organizatora biegów w Lasku Marcelińskim.
Jeżeli macie czas, aby w bardzo miłej rodzinnej atmosferze spędzić czas na świeżym powietrzu, trochę po rywalizować z innymi uczestnikami zawodów i to wszystko przy niewielkim koszcie wpisowego, to jest to z pewnością propozycja warta rozpatrzenia.