IV Bieg z Klasą – Dzieciaki rządzą!!

Wczoraj na poznańskiej Malcie zrobiło się bardzo pomarańczowo, a to za sprawa ponad 700 pomarańczowych koszulek, w których startowali biegacze w biegu IV Bieg z Klasą.

Biuro zawodów działało bardzo sprawnie i nawet jeśli tworzyły się małe kolejki to tempo wydawania pakietów startowych było tak wysokie, że nikt nie musiał za długo stać i czekać. Start odbył się punktualnie o 11:00 i ogromne wrażenie robiła ilość dzieci, które zdecydowały się na udział w biegu. Zdecydowana większość startujących to dzieci w wieku szkolnym, co bardzo cieszyło Organizatorów bo to właśnie głownie do dzieci był adresowany ten bieg. Nie zabrakło oczywiście dorosłych, którzy przez swoją obecność pokazali dzieciakom, że bieganie to świetna zabawa i nie tylko.

[singlepic id=584 w=500 h=500 float=center]

Końcówka biegu to ostry podbieg, który wyciągnę chyba z wszystkich resztki sił. Strefa mety zorganizowana bardzo dobrze, Maskotka wręczająca medale była świetnym pomysłem i nie sposób nie wspomnieć o spikerze, który świetnie prowadził imprezę. Na mecie na biegaczy czekały medale, woda oraz banany.

[singlepic id=585 w=500 h=500 float=center]

Bieg świetnie, zorganizowany z dużym rozmachem. Organizatorowi bardzo zależało na udziale jak największej ilości dzieci w biegu i to się z pewnością udało. Możliwość wyboru dystansu w czasie biegu to bardzo dobry pomysł, który się świetnie sprawdził. Organizatorom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju biegu i jeszcze większej ilości szczęśliwych i uśmiechniętych twarzy dzieciaków!!

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z wczorajszego biegu: Zdjęcia IV Bieg z Klasą