Już ponad 1100 nadanych numerów w Luboniu!!

[singlepic id=571 w=240 h=240 float=left]Na 3. Luboński Bieg Niepodległości pozostało już niecałe 100 wolnych numerów startowych. Przypominamy, że limit w tym roku został określony na 1200 startujących, a na chwile obecną 1106 numerów znalazło już właściciela.

Zgłoszenia do biegu jeszcze są przyjmowane, jednak jak poinformował nas Organizator liczba zgłoszeń przekroczyła już 1200, więc tak naprawdę decydować będzie kolejność wpłat.

Jeśli jeszcze się nie zgłosiliście do biegu to to jest ostatnia szansa, aby to zrobić: Zgłoszenia 3. Luboński Bieg Niepodległości

Jeśli śledzicie profil biegu na FB (LINK) to z pewnością wiecie, ze na naszym portalu ma być do wygrania bezpłatny pakiet startowy z numerem 1111 i to jest ten moment!!

Warunkiem otrzymania pakietu jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Osoba, która jako pierwsza przyśle poprawną odpowiedź na adres: kontakt@poznanbiega.pl zostanie zwycięzcą. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny lub przekazania jej innej osobie.

Pytanie konkursowe brzmi:
„Ile Pań w sumie ukończyło dotychczasowe edycje Lubońskiego Biegu Niepodległości? ”

Powodzenia!!