Jubileuszowe 42,195 „okiem drona”

Już blisko 5 tysięcy zawodników zarejestrowało się na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. Mimo, że wydarzenie zaplanowane jest dopiero na 20 dzień października już dziś wzbudza wśród biegaczy ogromne zainteresowanie. Dla organizatorów okrągła rocznica jest okazją do stworzenia wyjątkowej oprawy godnej najważniejszego święta biegowego w Polsce.

Jedną z takich opraw jest nowa odsłona trasy biegu, która nie tyko pokazuje przebieg dystansu maratońskiego, ale i również piękne zakątki miasta, które będą mieli okazję zobaczyć, zawodnicy pokonujący dystans 42 kilometrów i 195 metrów.

Nadal wielką niespodzianką pozostaje layout tegorocznej koszulki oraz projekt medalu. Organizatorzy uchylają jednak rąbka tajemnicy i zdradzają, że będzie to całkiem nowa, wyszukana propozycja. W tej samej tonacji kolorystycznej i graficznej zawodnicy w pakietach startowych otrzymają: torbę, koszulkę i komin. Po raz kolejny Organizatorzy Poznań Maratonu postawili na markę 4F, która dostarczy biegaczom zaprojektowaną specjalnie na jubileuszową edycję i dopracowaną w każdym szczególe koszulkę techniczną.

Wyjątkowego, odświętnego charakteru nabiorą także inne elementy pakietu startowego.

Każdy zawodnik znajdzie w nim m. in.: naturalny energetyk od Veroni Active, bezalkoholowe piwo od Browaru Fortuna i gorzką czekoladę Terravity.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej: https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/4?rw=1 w terminie do 19.10.2019r. lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń, a ten w tym roku wynosi 6 000.

Do 13 września opłata wynosi 160 zł.

Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski. 20.PKO Poznań Maraton wspierają również 4F, Veronii Active, Browar Fortuna, Lidl, Aquanet oraz Terravita. Impreza odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka.

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl