NIEBIESKA FALA 2018

W niedzielę 8 kwietnia 2018 zapraszamy do udziału w biegu NIEBIESKA FALA, który będzie doskonałą okazją do sprawdzenia się na jedynej w swoim rodzaju trasie oraz jednoczesnej pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzicom.

O godzinie 13:00 dookoła Inea Stadionu wystartuje NIEBIESKA miniFALA czyli bieg rodzinny na dystansie 1000 metrów. Zachęcamy tych najmłodszych, trochę starszych jak również seniorów. Spędźcie razem czas doskonale się bawiąc, a na mecie dostając medal niespodziankę.

Dwie godziny później z pod stadionu ruszy bieg na dystansie 5 kilometrów. Z profesjonalnym pomiarem czasu, z medalem, i ciekawą trasą, która wieść będzie przez Lasek Marceliński. Bieg Niebieska Fala powstał z myślą o pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzicom. Mamy dwa główne cele:

  • wsparcie Przedszkola nr 91 „Bajka” w sfinansowaniu zakupu wybranych elementów wyposażenia sali do prowadzenia zajęć z zakresu Integracji Sensorycznej,
  • zwiększenie świadomości społecznej związanej z problemem autyzmu – przybliżenie objawów zaburzenia, wskazanie sposobów reagowania na nie, przybliżenie dostępnych metod i form terapii oraz edukacji.

Zachęcamy do udziału i wsparcia idei biegu, zapisy: LINK

Więcej informacji dostępnych na:
www.niebieskafala.pl
www.facebook.com/biegniebieskafala
www.instagram.com/biegniebieskafala

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress