Konkurs!!

Otrzymaliśmy od Organizatora biegu KLESZCZEWSKA SZYBKA PIĄTKA pakiet startowy dla naszych czytelników!! Pakiet możecie wygrać już dziś!!

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu, czyli 30 września, mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu, który odbędzie się w Kleszczewie. Osoby startujące w konkursie muszą być osobami pełnoletnimi. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie proszę 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, znajdujące się na dole zamieszczonej informacji o konkursie. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – KLESZCZEWSKA SZYBKA PIĄTKA” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana osobie trzeciej. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne. Zwycięzca ma 48 godzi na przesłanie pełnych danych do rejestracji na bieg, licząc od chwili wysłania maila z informacją o zwycięstwie. Mail z informacją o zwycięstwie będzie wysłany w odpowiedzi na otrzymaną odpowiedź konkursową. Brak przysłania danych zgłoszeniowych traktujemy jako rezygnację z uczestnictwa biegu.

Pytanie konkursowe brzmi:

W którym roku odbyła się pierwsza edycja biegu KLESZCZEWSKA SZYBKA PIĄTKA?

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress