Biegowa jesień w Zalasewie

W najbliższą niedzielę, 17 września, o godzinie 10.00 odbędzie się już V Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka. Biegacze wystartują z placu przy Szkole Podstawowej w Zalasewie i będą rywalizować na dystansie 5 km. Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Pan Marian Szkudlarek.

V Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka to już kolejne wydarzenie biegowe organizowane przez spółkę Agrobex oraz portal wszystkoobieganiu.pl. Warto podkreślić, że zawody wliczane do Cyklu Biegów 5/5, a suma biegów pozwoli wyłonić, a także nagrodzić najlepszych z najlepszych. – Chętnie organizujemy wydarzenia dla lokalnej społeczności, w tym takie, które promują aktywność fizyczną. Ponadto założyliśmy Szkółkę Biegową, a treningi odbywają się w Zalasewie, w każdy poniedziałek pod okiem maratończyka – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży firmy Agrobex.

V Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka to nie tylko rywalizacja sportowa, ale też doskonała okazja, aby podziwiać piękne, leśne tereny w Zalasewie. Trasa wiedzie malowniczymi leśnymi terenami przez dwa specjalnie wybudowane drewniane mostki. Start i meta znajdą się przy Szkole Podstawowej. W imprezie może wziąć udział 250 biegaczy. Na mecie będą czekać: pamiątkowe medale oraz posiłek regeneracyjny. Najlepsi otrzymają także puchary. – Wciąż trwają zapisy do biegu, serdecznie zapraszamy zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osoby, które zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu – mówi Przemysław Walewski, znany maratończyk i redaktor naczelny portalu wszystkoobieganiu.pl. Kolejny bieg odbędzie się w Zalasewie także 12 listopada.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress