Forest Run – Forest Fun!

16 września 2017 Wielkopolski Park Narodowy kolejny raz gościł biegaczy w ramach Forest Run – biegu organizowanego przez Poco Loco Adventure.

Uczestnicy mogli zmierzyć się z trzema przepięknymi trasami: 13km, 22km oraz 52km. W sumie na starcie stanęło ponad 550 osób. Forest Run to bieg niezwykły pod wieloma względami. Przede wszystkim towarzyszy mu niepowtarzalna, sympatyczna atmosfera. Uśmiech oraz pasja organizatorów udziela się wszystkim na każdym etapie, dzięki czemu jest to jeden z najlepiej przygotowanych biegów w Wielkopolsce. Kolejną perełką Foresta są trasy. Wielkopolski Park Narodowy ma dla biegaczy wszystko: od długich leśnych prostych, przez błota dla miłośników survivalu, po mordercze podbiegi dla górali. I do tego wisienka na torcie – słynny końcowy podbieg na Osowej Górze, którego żaden uczestnik nie zapomni. I to wszystko w “przepięknych okolicznościach przyrody”. Nie jest łatwo biegać po lesie. Ogromne wahania tętna przy biegu po zróżnicowanym terenie, korzenie czyhające na każdym kroku, brak kibiców, a często nawet samotność na trasie to jedne z trudności, z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy tegorocznej edycji Foresta.

Wszyscy poradzili sobie z nimi z uśmiechem na twarzy. Dlaczego tak się dzieje? Przekonajcie się sami. Organizatorzy już zapraszają na zimową i letnią edycję biegu w 2018 roku. Serdecznie polecam i dziękuję serdecznie Organizatorom za kilkugodzinną gościnę na najdłuższej trasie! Sabina

Link do wyników: LINK

Dużo zdjęć znajdziecie na profilu biegu na FB: facebook.com/forestrunpl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress