Mikołaj zawitał na parkrun!

Zapraszamy na specjalną edycję biegu parkrun Poznań, który odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2016 r. o godzinie 9:00 rano, na poznańskiej Cytadeli.

Ta edycja biegu parkrun będzie poświęcona Świętemu Mikołajowi! Biegacze przyjdą przebrani za Mikołajów, w czerwonych czapkach i strojach.

Będziemy zbierali dary rzeczowe dla Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu – m.in. środki czystości, słodycze, żywność, zabawki, czapki, rękawiczki, skarpetki, przybory szkolne.
Zaproście więc koniecznie swoich znajomych i sąsiadów na parkrun, zachęćcie rodzinę, przyjdźcie z dziećmi i pokonajmy wspólnie 5 km na urokliwej Cytadeli! Pomóżmy wspólnie dzieciom!

Dodatkowo tylko na tym parkrun będziemy mieli dla Was dodatkową niespodziankę. Bezpośrednio po biegu zorganizujemy specjalny słodki bieg dla dzieci!

Biegi z cyklu parkrun odbywają się już w 40 miastach w całej Polsce – zawsze w soboty o 9:00 rano, bezpłatnie i bez konieczności cotygodniowej rejestracji. W Poznaniu spotykamy się na Cytadeli już piąty rok, odbyło się już ponad 200 biegów. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.parkrun.pl.