Jak biegowo wejść w nowy rok?

Fireworks night sky

Jeśli szukacie jakiejś fajnej i sprawdzonej imprezy towarzyskiej na biegowe spędzenie czasu w sylwestra oraz w nowy rok to mamy dla Was trzy sprawdzone imprezy 🙂

Sylwester

Sylwestrowy bieg trasą Pogoni za Wilkiem – bieg towarzyski na dystansie 10 km. Trasa to prawdziwy przełaj, który wytyczony jest na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Uczestnicy spotykają się na parkingu nieopodal jeziora Góreckiego o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny.

Nowy Rok

Do wyboru mamy dwa wydarzenie N-owy R-ok K-oniecznie B-iegowo vol. 4 oraz IV Towarzyski Bieg Noworoczny z grupą Maratończyk Poznań. Niestety odbywa odbywają się o 14:00, więc coś kosztem czegoś.

N-owy R-ok K-oniecznie B-iegowo vol. 4 to spotkanie Night Runners oraz Kobiety Biegają, które odbędzie się w nowy rok o godzinie 14:00 na poznańskiej cytadeli. Zbiórka zaplanowana jest przy schodach od strony Al. Niepodległości. W planach jest wspólny towarzyski bieg na dystansie około 5 kilometrów. Udział jest bezpłatny.

IV Towarzyski Bieg Noworoczny z grupą Maratończyk Poznań to spotkanie z Maratończyk Poznań nad jeziorem Rusałka przy wiadukcie kolejowym od strony Olimpii ul.Warmińska 1. Start o 14:00 w planach jest co najmniej jedno kółko wokół jeziora czyli dystans około 4 kilometrów. Udział jest bezpłatny.