Konkurs do wygrania 500 gramowe opakowanie TORQ Recovery!!

Otrzymaliśmy od naszego Partnera firmy TORQ POLSKA duże opakowanie produktu TORQ Recovery, które możecie dziś wygrać!!!

Torg Recovery jest to wysoce zaawansowanym preparatem odżywczym do stosowania jako napój po wysiłku, który przyspiesza regenerację, dzięki czemu szybciej możemy wrocić do pełni formy bardzo ciężkim treningu lub starcie w zawodach.

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy mają możliwość odbebrania nagrody osobiście w Poznaniu. Osoby zgłaszające się do udziału muszą być osobami pełnoletnimi.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – TORQ”, podać poprawną odpowiedź oraz podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygrywają pierwsza osoba, którzy prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie Zwycięzca i nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

Jednym ze składników produktu TORQ Recovery jest D-RYBOZA, która bardzo przyspiesza regenerację powysiłkową. W jakim stopniu przyspiesza ona regenerację?

A – 30-90%
B – 140-225%
C – 250-335%
D – 340-430%