Zaproszenie na WARSZTATY EFEKTYWNEGO TRENINGU

WARSZTATY EFEKTYWNEGO TRENINGU – obejmujące Twoje badania wydolnościowe wraz z interpretacją i zaleceniami treningowymi oraz seminarium z podstaw odżywiania sportowego pozwoli Ci na świadome i efektywne  trenowanie niezależnie czy układasz sobie plany sam czy masz trenera (wyniki badań będą dla niego ważne i cenne). Damy ci wszystko co mamy najlepsze – wiedzę i zalecenia treningowe, żebyś w coraz większym stopniu sam mógł planować swój progres. Jeśli nie masz ograniczeń czasowych i jesteś ambitny oraz odporny na ból – osiągniesz WYSOKIE WYNIKI. Jeśli zaś twoje cele są inne – to będziesz SPRAWNY SZYBKI I SZCZUPŁY nie poświęcając na to nadmiernie dużo czasu. Efektywność treningu którą się tu zajmujemy i chcemy ci to zaoferować w skrócie na tym właśnie polega – świadomość i konsekwentna realizacja treningów prowadzących do TWOJEGO CELU. Rób to efektywnie, bezpiecznie i zdrowo.

Torq zaprasza do swojej siedziby położonej w środku morenowego lasu – Parku Krajobrazowym Promno. Zanurzeni w naturze z komfortowym dojazdem – zaledwie kilka minut od zjazdu z S5.

Zaprosiliśmy SPORTSLAB do współpracy. Naszym zdaniem najlepsze komercyjne laboratorium wydolnościowe w Polsce. Łączymy nasze siły i kompetencje abyście mogli otrzymać najlepszą wiedzę o swoim aktualnym potencjale, szczegółowe zalecenia treningowo – startowe i bazę więdzy niezbędną do prawidłowej realizacji treningów.

Więcej info na stronie www.torqpolska.pl

warsztaty torq sportslab