Uwaga konkurs do złapania 2 miejsca w sztafecie EKIDEN 14 czerwca 2015!!

Kompletujemy ekipę na 14 czerwca, jeśli chcesz pobiec w drużynie PoznanBiega.pl to zapraszamy!!!!

14 czerwca na poznańskiej Malcie odbędzie się sztafeta maratońska XLPL EkidenDo udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, jeśli z jakiś względuw nie będziecie mogli pobiec, nie pobiegnie cała drużyna, więc jak to mówią „nie ma lipy” 🙂

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa zgłoszenia do drużyny, w którym napiszcie, co Was zaciekawiło w biegu XLPL Ekiden i dlaczego chcecie w nim wystartować. Nie musicie pisać, że chcecie pobiec z nami bo jestesmy super 🙂 Nie ma to wpływu na wybór!!

Zgłoszenia podsyłajcie tutaj: kontakt@poznanbiega.pl

Mamy dwa wolne (oczywiście bezpłatne) miesjca w drużynie, jedno rezerwujemy dla Pani, a drugie dla Pana. Nie ważny jest Wasz „poziom” sportowy, nie ważne jak długo biegacie, szukamy osób wesołych i chcących się dobrze bawić w czasie biegu 🙂

Osoby, które podeślą najciekawsze i najbardzie szczere zgłoszenia zaprosimy do drużyny. Informować o zaproszeniach będziemy drogą mailową 🙂 Na zgłoszenia czekamy do 13 maja!!

Zapraszamy do naszej drużyny, piszcie śmiało, czekamy na wasze zgłoszenia z niecierpliwością!!