Wielkimi krokami zbliża się 8 Poznań Półmaraton!!

Już w najbliższa niedziele wystartuje największy wielkopolski bieg uliczny – 8 Poznań Półmaraton!!

Poznańskie święto biegowe rozpocznie się już w piątek o godzinie 10:00 z chwilą otawcia biura zawdów, które będzie mieścić się w hali Arena na ul. Wyspiańskiego 33. Wejść do hali będzie można wejściem „B”. Biuro zawodów będze działać w piątek do godziny 20:00, podobnie bedzie w sobotę, otwarcie zaplanowane jest na godzinę 10:00, a zamknięcie na 20:00.

W sobotę w godzinach od 12:00 do 20:00 będzie odbywać się pasta party. Organizatorzy zapraszają na danie makaronowe, które będzie wydawane bezpłatnie po okazaniu kuponu, który znajdziecie przy nr. startowym.

Jeśli planujecie w dniu biegu poruszać się komunikacją miejska, niezapomnijcie o pobraniu hologramu z punktu informacyjnego, który upoważnia do bezpłatnej jazdy tego dnia.

W hali Arena prócz wydawania pakietów startowych, odbywać się będą targi EXPO, na których znajdziecie sporo stoisk wystawców wszystkiego co z bieganiem ma coś współnego, jak również akcje charytatywne. Ponadto będzie można zobaczyć samochód Toyota Yaris, który jest nagrodą do wylosowania. Szanse na wylosowanie samochodu mają wszyscy, który ukończą bieg w regulaminowym czasie. Nie zapomnijcie tylko wrzucić kuponu, który znajdziecie przy numerze startowym!

yaris

Ostatnie dni przed startem należy wykorzystać na maksymalny odpoczynek i planowanie. Zachęcamy do zapoznania się z „zajączkami”, które będą biegły na czas netto, czyli czas liczony od rzeczywistego przekroczenia linii startu. Pałna lista osób i czasów dostępna jest tutaj: LINK

Pamiętajcie o możliwości pobrania bezpłatnej aplikacji na telefon, dzięki której Wasi bliscy będą mogli śledzić Wasze postępy na trasie. W dniu biegu w telewizji WTK będzie realizowana relacja na żywo z biegu, którą również można będzie oglądać na urządzeniach mobilnych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współnej zabawy w ramach 8 Poznań Półmaratonu i dołączenia do rywalizacji na Endomondo: LINK