Zostań numerem 1 na Poznań Maratonie i Poznań Półmaratonie

Prezydent Miasta Poznania, Jacek Jaśkowiak, postanowił wystawić na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój numer startowy „1” z 16.Poznań Maraton i 8.Poznań Półmaraton.

Teraz każdy biegacz ma równe szanse na zdobycie tego prestiżowego numeru. Wystarczy wziąć udział w licytacji i przy okazji wesprzeć akcję charytatywną Jurka Owsiaka.

Numerów startowych na bieg maratoński i półmaratoński są tysiące. Przydziela je system rejestracyjny w kolejności zgłoszeń. Pierwsze numery przydzielane są elicie biegaczy. Numer jeden jest tzw. numerem prezydenckim. Zarezerwowany dla Prezydenta Miasta Poznania, teoretycznie nie do zdobycia. A jednak. Nowo wybrany prezydent Jacek Jaśkowiak postanowił oddać go w ręce biegacza, który wylicytuje go podczas internetowej aukcji WOŚP.

Jedynka na piersi potrafi dodać skrzydeł podczas biegu, więc warto przyłączyć się do akcji charytatywnej i powalczyć o ten prestiżowy numer, a właściwie dwa numery, bo do wylicytowania są numery z dwóch największych imprez biegowych w Wielkopolsce: Poznań Maraton i Poznań Półmaraton.

W ubiegłym roku z licytacji internetowych jakie wystawiło miasto Poznań dla wsparcia WOŚP udało się zebrać ponad 7 i pół tysiąca złotych. Największym powodzeniem cieszył się „obiad z prezydentem na Starym Rynku”, który wylicytowany został za 3 550,00 zł, natomiast prezydencki numer startowy na 15. Poznań Maraton osiągną sumę 1 525,00 zł.

Więcej o przedmiotach wystawionych przez prezydenta można przeczytać: LINK
Więcej o 23. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przeczytacie: www.wosp.org.pl

Oto linki do aukcji:

Numer 1 na 8. Poznań Półmaraton: LINK

Numer 1 na 16 Poznań Maraton: LINK