Konferencja prasowa przed 15 Poznań Maratonem

Dziś na terenie MTP odbyła się konferencja prasowa poświęcona 15 edycji poznańskiego maratonu.

Na konferencji poznaliśmy tzw. Elitę biegu, w której możemy znaleźć nazwiska dobrych polskich biegaczy takich jak Paweł Ochal czy Emil Dobrowolski, a wśród Pań walkę o zwycięstwo zapowiedziała Arleta Meloch. W tegorocznej edycji biegu wystartuje również mocna ekipa biegaczy z afryki co może przełożyć się na nowy rekord trasy.

Na konferencji wspomniano również o nagrodach ale nie tylko dla najszybszych, ponieważ nagroda główna jaką jest samochód Volvo bezie losowana wśród wszystkich startujących w biegu, będzie można wygrać buty Asicsa czy weekend w hotelu Sheraton w Sztokholmie, ta nagroda przypadnie osobie, która jako 2014 przekroczy linię mety. Najprawdopodobniej wypadnie to na osoby wbiegające na metę biegnące na wynik w okolicy 3:40 – 3:50.

Przypomniano również o aplikacji mobilnej, dzięki której będzie można śledzić zawodników, więcej info o aplikacji znajdziecie tutaj: LINK

Przypominamy, że wielkie świętowanie rozpocznie się już w piątek razem ze startem biura zawodów i targami Poznań Sport Fair!!

Zachęcamy Was do zapoznania się z informatorem: Informator 15 PM