Już jutro Dycha Drzymały!!!!!!!!

Zapisy na już IV Dychę Drzymały trwały tylko około 14 godzin, świadczy to jednoznacznie, że biegacze pokochali ten bieg i z pewnością już nie mogą doczekać się niedzieli.

Dycha Drzymały niezmiennie od samego początku charakteryzuje się bardzo dobrą organizacją, szybką trasą oraz niezwykłą gościnnością. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Organizator zrobił bardzo niską opłatę startową, która wynosiła zaledwie 10 zł. Jest to konsekwentną polityka, której celem jest maksymalne obniżenie opłaty startowej, kosztem bogatego pakietu startowego.

Podobnie jak w latach poprzednich Służby oraz Wolontariusze będą kierować na wyznaczone parkingi, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem miejsca do zaparkowania.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w hali widowiskowo – sportowej na ul. Nowotomyskiej i zacznie pracę o godzinie 9:00, a zakończy o godzinie 12:15. W tym samym miejscu będzie mieścić się szatnia oraz depozyt dla Panów, natomiast po drugiej stronie ulicy w szkole działać będzie depozyt i szatnie dla Pań. W szkole również, będzie można napić się kawy i herbaty przed startem. Organizatorzy przygotowali również przedszkole na pociech biegaczy.

Start zaplanowany jest na godzinę 12:45, linia startu i mety mieścić się będzie na rynku. Trasa biegu prezentuje się następująco:

trasa_2014

Na mecie na wszystkich biegaczy będą czekały wyjątkowe medale, a dla dodatkowo miła niespodzianka 🙂

projekt medalu dycha drzymaly 2014

Po biegu Organizatorzy zapraszają na poczęstunek, który biegaczom będzie podawany na dziedzincuWielkopolskiego Muzeum Pożarnictwa, które znajduje się około 100 metrów od linii startu idąc w kierunku biura zawodów.

Wszystkim startującym w Rakoniewicach życzymy dobrej zabawy i super wyników, niech moc będzie z Wami!!