Biegaliście dla Szpików na targach Poznań Sport Fair?

Oto oficjalna informacja prasowa: Liczyliśmy, liczyliśmy i się doliczyliśmy

508 km – tyle łącznie przebiegli uczestnicy targów Poznań Sport Fair 2014 podczas akcji „Kilometry na wagę szpiku” zorganizowanej dla chorych na raka podopiecznych Drużyny Szpiku.

Dzięki zorganizowanej wspólnie z merlin.pl i FitCast akcji charytatywnej udało nam się zebrać i przekazać na konto Fundacji 5080,00 zł – mówi dyrektor Targów Poznań Sport Fair Marcin Gorynia. Aby wesprzeć podopiecznych Fundacji wystarczyło stanąć na jednej z trzech bieżni przygotowanych przez firmę FitCast i biec ile tchu. Liczył się każdy metr, a za każdy przebiegnięty kilometr na konto Drużyny Szpiku wpływało 10 zł. Po całym dniu wspólnego biegania „ubiegało się” 508 kilometrów. Całkiem nieźle – dodaje.

IMG_4489_PoznanBiega_pl

A co o całej akcji i targach sądzi Prezes Drużyny Szpiku, Pani Dorota Raczkiewicz?

Wielki ukłon w stronę Targów, Merlin.pl i FitCast, która wypożyczyła bieżnie. Ci ludzie, którzy przychodzą na targi są Mistrzami w biegu, więc podzielą się tym co robią najlepiej, swoim bieganiem. 10 zł za kilometr, to niezła kasa, która zostanie przekazana chorym i pozwoli na zakup leków, jedzenia czy opłacić transport.

Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi filmowej dostępnej pod linkiem: www.sportfair.mtp.pl