Grodziski Półmaraton „Słowaka” ma realną szanse zostać BIEGOWE WYDARZENIE ROKU!!

logo Grodziski Polmaraton SlowakaJak poinformował nas Marek Małecki, dyrektor biegu, z nieoficjalnych informacji wynika, że Grodziski Półmaraton „Słowaka” jest w czołówce głosowania na Biegowe Wydarzenie Roku. Jest to plebiscyt organizowany przez Festiwal Biegów w Krynicy.

Naszym zdaniem Grodziski Półmaraton w pełni zasługuje na to wyróżnienie i już oddaliśmy swój głos na ten bieg, Was również zachęcamy do oddanie głosu przez formularz na stronie festiwalu: LINK lub przez wysłanie sms o treści BIEG.122 na numer 70120. Koszt SMS-a to 62 grosze brutto.

Głosowanie trwa do 3 września, a wśród głosujących poprzez stronę jak i przez SMS, rozlosowanych zostanie 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł każdy na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

Zwycięzca głosowania otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, a znalezienie się w pierwszej dziesiątce najlepszych i największych biegów w kraju, będzie niewątpliwe miłym wyróżnieniem dla Organizatorów Grodziskiego Półmaratonu Słowaka.

Zachęcamy Was gorąco do głosowania!!

A poniżej relacja echaregionow.pl z tegorocznej edycji: