Ostatni akord 3.biegu 10 km Szpot Swarzędz

W samo południe we wtorek 20 maja 2014 roku w salonie marki Hyundai Miasteczka Samochodowego Szpot w Swarzędzu miał miejsce ostatni akord tegorocznego 3.biegu 10 km Szpot Swarzędz. Laureat losowania nagrody głównej – Marek Michałowicz, na co dzień mieszkaniec Swarzędza, odebrał z rąk Anety Gajewskiej z Hyundai Motor Poland kluczyki do nowiutkiego Hyundai i10. Gratulacje złożyli mu również Ewa oraz Ireneusz Szpot.

DSCN6327

Jak nam powiedział szczęśliwy laureat – „Był to mój 20 bieg długodystansowy zakończony nowym rekordem życiowym na 10 kilometrów , wynoszącym od 11 maja b.r. 47:21. Nie czekałem na losowanie, bo nigdy dotychczas niczego nie wygrałem i sądziłem, że tak będzie i tym razem. Trochę się zdziwiłem telefonem od znajomego, który powiedział mi o wygranej. Myślałem jednak, że to żart, aż w południe 12 maja zatelefonował do mnie p. Ireneusz Szpot i wtedy tak naprawdę uwierzyłem w szczęśliwy dla mnie los. Samochód będę dzielił z moją dziewczyną, też biegającą długie dystanse i podobnie jak ja trenująca wschodnie sztuki walki. Czy pobiegnę za rok w 4.biegu 10 km Szpot Swarzędz? Zdecydowanie tak bez względu na to jakie będą nagrody. Mogę wygrać czajnik – dodał M. Michałowicz.

Bez popadania w numerologiczne skrajności warto odnotować mnogość siódemek w tym biegu u Marka Michałowicza. Na mecie był 857, miał numer startowy 1357, uzyskał czas 47:21, rok urodzenia 1987, wiek 27 lat i aż trzy siódemki w numerze rejestracyjnym samochodu – nagrody. Coś w tym jest ?