Już w sobotę Malta Ski Endu Winter Run III

Endu Winter Run3 - logoDokładnie 8 maca nad Maltą w Poznaniu wystartuje już trzeci i ostatni bieg z cyklu Malta Ski Endu Winter Run.

Poprzednie edycje odbywały się na dwóch dystansach, czyli 2 i 3 okrążeń wokół jeziora, jednak tym razem ze względu na przypadający 8 marca dzień kobiet Organizatorzy przygotowali niespodziankę i zapraszają Panie na bieg na dystansie jednego okrążenia wokół jeziora.

Zachęcamy do śledzenie info o biegu na FB tutaj: Malta Ski Endu Winter Run III

Trzecia edycja to okazja na otrzymanie trzeciej już koszulki technicznej jednak w innym kolorze niż wcześniejsze. Wiemy, że będzie to również kolor rzucający się w oczy. Organizator specjalnie wybrał taką kolorystykę, aby zwiększyć widoczność biegaczy np na treningach.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, teraz również będzie możliwy odbioru pakietu startowego dzień wcześniej w sklepie EnduShop na ul. 23 lutego 4/6 w Poznaniu w godz. 11:00-20:00. W dniu biegu biuro zawodów będzie działało na Malcie na wysokości stoku narciarskiego w godzinach od 8:00 do 10:00.

Otrzymaliśmy od Organizatora bezpłatny pakiet startowy na sobotni bieg, który możecie dziś wygrać!!

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość przyjazdu do Poznania i wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie opłaciły swojego udziału w biegu. Osoby zapisane ale nie opłacone zapraszamy do udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – Malta Ski Endu Winter Run III”

W konkursie do wygrania jest jeden bezpłatny pakiet startowy i wygra go osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź na pytanie:

„Jaki jest limit uczestników biegu „Malta Ski Endu Winter Run III”?”

Na poprawną odpowiedź czekamy tylko dzisiaj!!

Pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy!!

Życzymy powodzenia!!