Podsumowanie roku 2013!!

W tym miesiącu nasz portal obchodził 2 urodziny i chcieliśmy się z Wami podzielić kilkoma ciekawymi informacjami dotyczącymi tego roku naszej działalności.

Jesteśmy lokalnym portalem i działamy „tylko” na terenie Wielkopolski, więc i potencjalna ilość odwiedzin jest ograniczona, dlatego nie porównujemy się i nie będziemy porównywać się z innymi portalami biegowymi. Dodatkowo nasz portal nigdy nie był nigdzie reklamowany.

W roku 2013 naszą stronę odwiedziło 82 797 unikalnych użytkowników, czyli jak ktoś wszedł na naszą stronę w styczniu to już drugi raz w tym roku nie został zliczony do statystyk, a ilość odwiedzin osiągnęła wynik 443 654 według danych z Google Analytics, które skutecznie odsiewa powielające się adresy IP, czy automaty pozostawiając czyste wyniki bez sztucznego zawyżania statystyk.

W rekordowy dzień w tym roku naszą stronę odwiedzono 6110 razy.

Od początku roku 2013 polubiło nas na Facebooku niemal 1200 osób, czyli 400% więcej niż w roku 2012.

Stworzyliśmy grupę na Facebooku dla wszystkich, którzy biegają w Wielkopolsce i czują się związani z Wielkopolską, w której wymieniamy się informacjami związanymi z bieganiem. Na chwilę obecną grupa liczy już ponad 500 osób i ciągłe przybywa członków. (link do grupy: LINK)

Stworzyliśmy grupę na Endomondo dla wszystkich Wielkopolskich Biegaczy, w której obecnie jest ponad 200 osób. (link do grupy: LINK)

W naszym kalendarzu możecie znaleźć niemal 200 biegów, które odbyły się w Wielkopolsce w 2013 roku.

Naszym patronatem objęliśmy 26 biegów w całej Wielkopolsce, a jako redakcja uczestniczyliśmy w ponad 50 biegach.

Przeprowadziliśmy kilka konkursów, w których nasi czytelnicy wygrywali pakiety startowe, rabaty i bony na zakup sprzętu biegowego.

Zaprosiliśmy Was do wspólnego biegu w ramach akcji „Bieg dla Karoliny”, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób mimo mroźnej pogody.

Zorganizowaliśmy biegowy trening siłowy dla naszych czytelników, który uczestnicy ocenili jako bardzo dobry.

Po raz pierwszy zaprosiliśmy Was do wspólnej rywalizacji na najszybszą dziesiątkę grudnia, w której udział bierze 140 biegaczek i biegaczy. (link do rywalizacji: LINK)

Stworzyliśmy dwa nowe działy, pierwszy odnośnie odnowy biologicznej dla biegaczy, drugi związany ze zdrowiem naszych nóg.

Zaprosiliśmy do współpracy nowych specjalistów biegowych, efekty współpracy zobaczycie już wkrótce:)

Wystartowaliśmy z naszą galerią zdjęć z biegów, w której jest już 4366 zdjęć. Można je obejrzeć tutaj: Galeria.PoznanBiega.pl

Osiągnęliśmy i zrobiliśmy to tylko i wyłącznie dzięki Wam, naszym czytelnikom, bo to Wy jesteście dla nas największym motorem napędowym, dzięki wciąż rosnącemu zainteresowaniu naszą stroną chcemy się rozwijać i dawać Wam jeszcze więcej i więcej i nie chodzi tu tylko o informacje!!

Dziękujemy, że zaglądacie na naszą stronę i zapraszamy Was do dalszych odwiedzin, przygotowujemy kilka niespodzianek i nowości na 2014 rok!!