Przebiegł i wygrał nie tylko Volvo, ale też i drugi miesiąc miodowy

[singlepic id=723 w=550 h=550 float=center]Dziś w siedzibie Firmy Karlik w Poznaniu odbyło się oficjalne przekazanie Głównej Nagrody Rzeczowej – samochodu Volvo V40 Cross Country. Szczęśliwym posiadaczem został p. Zbigniew Bednarczyk z Poznania, który dystans poznańskiego maratonu pokonał wspólnie z żoną Aleksandrą. Państwo Bednarczyk jak przystało na zgodne małżeństwo, w rozmowie z nami potwierdzili, że od chwili gdy dowiedzieli się o wygranej, przeżywają swój drugi miesiąc miodowy.

Kluczyki do auta przekazał Prezydent Miasta Poznania – Ryszard Grobelny wspólnie z Prezesem Firmy Karlik – Jackiem Knocińskim.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika, czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego, czy system automatycznego hamowania City Safety – mówi Rafał Król Dyrektor Zarządzający Firmy Karlik.

Państwu Bednarczyk serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym sezonie biegowym oraz szerokości.