50 dni do startu, ostatnie 6 dni niższej opłaty startowej

13. PKO Poznań Półmaraton startuje 5 kwietnia. Znana jest już trasa biegu, ważą się losy projektu koszulki, który w tym roku wybiorą biegacze. Na udział w poznańskiej połówce zapisanych jest już ponad 6 500 zawodników. Do 20 lutego obowiązuje niższa opłata startowa.

Wybierz koszulkę 13. edycji!

Organizatorzy biegu w Poznaniu ponownie zaskakują. W tym roku postanowili, że to do biegaczy należeć będzie decyzja o wyglądzie tegorocznej, technicznej koszulki, która znajdzie się w pakiecie startowym. Od Walentynek do niedzieli 16 lutego biegacze mogą wybierać ich zdaniem najlepszą spośród aż trzech propozycji koszulek.

Zawsze powtarzam, że jako Organizatorzy jesteśmy wsłuchani i liczymy się ze zdaniem biegaczy, chcemy, by byli oni częścią tego co wspólnie razem, od 13 lat tworzymy – stąd pomysł, by i w tym roku dać naszym uczestnikom pole do popisu – tłumaczy Dyrektor biegu Łukasz Miadziołko.

Wyboru koszulki 13. edycji poznańskiego półmaratonu dokonać można w mediach społecznościowych, na fanpage’u Poznań Maratonu https://www.facebook.com/PoznanMaraton/.

Oprócz koszulki technicznej wiadomo już, że w pakiecie każdego biegacza znajdzie się m. in.: piwo Miłosław Bezalkoholowe IPA od Browaru Fortuna.

Jednak, by biegacze mogli świętować tak jak lubią w tym roku Parter imprezy przygotował wyjątkową niespodziankę dedykowaną dla wszystkich smakoszy piwa wolnego od procentów.
Na finiszerów 13. PKO Poznań Półmaratonu czekają aż trzy rodzaje złotego trunku, którymi będą mogli świętować swój sportowy sukces na mecie! Są nimi Fortuna Czarne, Miłosław Pilzner
i właśnie
Miłosław Bezalkoholowe IPA!

Chcesz pobiec- nie przepłacaj!

Mimo, ze limit wszystkich uczestników wyznaczony jest na 10 500 biegaczy nie warto zwlekać z rejestracją i zakupem pakietu startowego. Tylko do 20 lutego biegaczy obowiązuje niższa opłata startowa w wysokości 95 złotych, która następnie wzrasta do 115 złotych.

Rejestracji na 13. PKO Poznań Półmaraton dokonać należy wypełniając formularz rejestracyjny https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/4?rw=1 lub odwiedzając bezpośrednio biuro zawodów w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, tj: ul. Spychalskiego 34, które czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Sponsorem Tytularnym jest PKO Bank Polski.