Jubileuszowa, techniczka koszulka dla każdego maratończyka

Dopracowana w każdym szczególe, zaprojektowana z dumą i radością. Jubileuszowa koszulka techniczna marki 4F to wyjątkowy projekt!

Komfort biegacza to swoboda od pierwszego do ostatniego kilometra i wygoda podczas najmniejszego ruchu. Tak będzie czuł się każdy biegacz – maratończyk już 20. października w Poznaniu.

Techniczne walory koszulki to przede wszystkim lekki, oddychający, bezszwowy materiał, który minimalizuje ryzyko podrażnień wywołanych długotrwałym wysiłkiem.

Granatowy kolor koszulki przełamany jest złotą wstęgą z symbolem 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Wstęga pełni rolę osi czasu, na której umieszczony jest kolaż wraz z historycznymi zdjęciami, z poprzednich edycji biegu.

Tegoroczna propozycja podyktowana jest przede wszystkim wysokimi oczekiwaniami biegaczy, którzy w sposób szczególny chcą uczcić biegowe święto. Chcemy, by każdy czuł dumę nosząc i biegając w koszulce czy to już podczas maratonu czy na co dzień – mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Biegu. Dla nas jest bardzo odświętna, to niepowtarzalny projekt – dodaje.

W tej samej szacie graficznej zawodnicy otrzymają także wielofunkcyjny komin, który podczas jesienno-zimowej aury służyć może jako ochrona na szyje lub głowę.

Zapisy na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza trwają do 19.10.2019r. lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń, a ten w tym roku wynosi 6 000. Formularza zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/4?rw=1. Do 13 września opłata wynosi 160 zł.

Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski, Sponsorem Technicznym marka 4F.

Impreza odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka.

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl