Trening na Stadionie Lecha Poznań – przygotuj się do Runmageddonu.

W niedzielę 15 lipca wszyscy Ci, którzy zamierzają stawić czoła trasom i przeszkodom Runmageddonu Poznań, mogą wziąć udział w bezpłatnym treningu na płycie Stadionu Lecha Poznań. Będzie on świetną okazją, by odpowiednio przygotować się do ekstremalnego wydarzania. Poprowadzą go trenerzy i zawodnicy z największych drużyn OCR-owy w Poznaniu.

W niedzielę 15 lipca, w godzinach 11:00 i 12:00 na Inea Stadion Miejski, przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu odbędzie się Otwarty Trening przed Runmageddonem. Będzie to trening OCR-owych, czyli taki, który przygotowuje do pokonywania biegów z przeszkodami. Specjalnie dla mieszkańców Poznania i okolic poprowadzą go trenerzy i zawodnicy z z największych drużyn OCR w Poznaniu – Husaria Race Team i Dirty Sparrows. Podczas tego spotkania wszyscy trenujący zapoznają się z najlepszymi technikami pokonywania przeszkód, szczególnie tych sprawiających najwięcej trudności podczas biegu.

Ponad 60 osób może jeszcze skorzystać z tego darmowego treningu. Wystarczy tylko wejść na stronę https://www.runmageddon.pl/zapisy/otwarty-trening-runmageddon-inea-stadion-miejski-poznan-15-07-2018 i zapisać się na listę uczestników. Dla osób, które budują swoją formę przed Runmageddon Poznań, ten trening będzie bezcenny i pozwoli za tydzień, 21 lipca stanąć odważnie na starcie Runmageddonu na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress