Kids Run – zapisy wystartowały!!

Kids Run, to projekt imprezy sportowej dla dzieci znany od 5 lat w Wielkopolsce. W tym tygodniu wystartowały zapisy na sześć imprez, które odbędą się w całej Polsce i w których może wystartować 3600 dzieci w wieku od 1 do 14 lat.

Kids Run został zainicjowany przez grupę biegową Night Runners w 2014 roku jako piknik sportowy dla najmłodszych, na którym dzieci mogą spędzić aktywnie czas i przekonać się ile przyjemności może dać uprawianie sportu. Impreza rozrastała się z roku na rok, by w 2018 rozszerzyć cykl poza Poznań.

Z wielką radością ogłaszamy, że cykl biegów dla dzieci Kids Run pojawi się w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że szybko impreza zyska taką popularność jaką cieszy się w Poznaniu. To idealne miejsce na pierwszy kontakt ze sportem dla małych sportowców, a różnorodne animacje i konkurencje sportowe zapewnią dzieciom niezapomniane doświadczenia” – powiedział, pomysłodawca imprezy Tomasz Makowski.

Kids Run odbędą się w trzy letnie weekendy: w Katowicach (19 maja) i Krakowie (20 maja), w Poznaniu (23 czerwca) i Wrocławiu (24 czerwca), a zakończą się w Bydgoszczy (1 września) i Zielonej Górze (2 września).


Wszystkie imprezy odbędą się na zamkniętych stadionach lekkoatletycznych, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci, a jednocześnie jest to duże przeżycie dla każdego malucha.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie rozbiegać młode pokolenie. Każde z dzieci otrzyma na mecie medal, który często będzie pierwszym w ich biegowej kolekcji.” – dodał Tomasz Makowski.

Zapisy oraz wszelkie informacje znaleźć można na www.kidsrun.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress