4. edycja Wronieckiej Dychy

17 lutego, a więc dwa miesiące temu witaliśmy się z Wami zachęcając do startu w 4. edycji Wronieckiej Dychy. Za oknem temperatury były jeszcze mocno zimowe, akurat spadł śnieg, a wielu z Was dopiero zaczynało swoją biegową przygodę z sezonem 2018.

Dziś po dwóch miesiącach od tego wydarzenia, gdy na dworze mamy już wiosnę, temperatury kilka dni temu zrobiły się naprawdę bardzo przyjemne, a w nogach wszystkich biegaczy zapewne już wiele kilometrów, chcielibyśmy ponownie, przypominając się nieco, zachęcić Was do zapisania się na nasz bieg.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, a wierzymy, że za takich należy uważać wszystkich biegaczy. Jednakże 4. Wroniecka Dycha już za dwa miesiące, a miejsc coraz mniej. Dopiero co był luty i startowaliśmy z zapisami na bieg, by dziś przekazać Wam informację, że lista startowa zapełniona jest już prawie w połowie. Odwołując się ponownie do przywoływanego w poprzednim artykule kalendarza chcemy przekazać Wam informację być może dla wielu najważniejszą, przed nami zaledwie jeszcze tylko kilka dni z najniższą opłatą startową, a więc powoli kończy się szansa na zaoszczędzenie paru złotych.

Wróćmy do samego biegu… w porównaniu do ubiegłego roku poza kosmetycznymi poprawkami, jak na przykład numeracja edycji biegu, niewiele zmian. Stawiamy na stabilizację, podobnie jak w 2017 roku chcemy w Wasze ręce, może odpowiedniej będzie napisać nogi, oddać produkt z najwyższej, biegowej, półki. Dalej ta sama przepiękna, atestowana, trasa. Na Waszych szyjach zawiśnie równie wspaniały, będący analogicznie jak w ubiegłym roku częścią większej całości medal – to informacja szczególnie ważna dla tych, którzy w planie mają ukończenie wszystkich 5. biegów II Wronieckiego Grand Prix, a mając w pamięci dwa biegi cyklu, które już za nami wiemy, że całość formatu cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. 4. Wroniecka Dycha to niezmiennie także jeden z biegów GP Wielkopolski na dystansie 10 kilometrów. Nie wolno nam zapomnieć także o pasjonatach Nordic Walking, którzy po raz drugi na swoją 5,5 km trasę wyruszą tuż po biegaczach. W pakiecie startowym podobnie jak w latach ubiegłych znajdziecie miłą niespodziankę z logo naszego stowarzyszenia – Wronieckiego Klubu Biegacza – będącego głównym organizatorem biegu. Ze zmian to może postaramy się zmienić pogodę, przyznajemy, było jednak odrobinę za ciepło.

Kończąc… cały czas zachęcamy do śledzenia naszej strony klubowej i wydarzenia na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informowali o biegu i wszystkim co z nim związane. To tam przecież będziecie mogli poznać przecież projekt medalu, czy też dowiedzieć się na bieżąco co w sprawie organizacji 4. edycji Wronieckiej Dychy piszczy…

Jeśli jeszcze nie wiecie jak pożegnać się z wiosenną częścią sezonu 2018, tuż w przededniu wakacji, a jednocześnie pozytywnie nastawić się na widoki, które czekają Was podczas długo oczekiwanych urlopów, bo przecież Wroniecka Dycha to biegu ulicami urokliwego miasteczka przytulonego do Puszczy Noteckiej to zapraszamy do Wronek.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress