Do wygrania pakiet na Stęszewski bieg Przełajowy!!

Otrzymaliśmy od Organizatora biegu VII Stęszewski Bieg Przełajowy pakiet startowy dla naszych czytelników!! Pakiet możecie wygrać już dziś!!

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu, czyli 17 marca, mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu, który odbędzie się w Stęszewie. Osoby startujące w konkursie muszą być osobami pełnoletnimi. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, znajdujące się na dole zamieszczonej informacji o konkursie. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Stęszewski bieg Przełajowy” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie zwycięzca konkursu. Nagroda nie może zostać przekazana osobie trzeciej. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne. Zwycięzca ma 12 godzin na przesłanie pełnych danych do rejestracji na bieg, licząc od chwili wysłania maila z informacją o zwycięstwie. Mail z informacją o zwycięstwie będzie wysłany w odpowiedzi na otrzymaną odpowiedź konkursową. Brak przysłania danych zgłoszeniowych traktujemy jako rezygnację z uczestnictwa biegu.

Pytanie konkursowe brzmi:

Nad jakim jeziorem usytuowany będzie start biegu?

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress