Druga edycja biegu LIGHT RUN za nami, jak było?

Wczoraj o 21:00 nad poznańską Maltą wystartowała druga edycja biegu LIGHT RUN. Jest to nocny bieg, w którym uczestnicy mają okazję ozdobić swoje stroje kolorowymi światełkami.

Bieg odbył się na dwóch dystansach 5400 m lub 10800 m. Biuro zawodów działało w hangarze, otwarte było wcześnie jednak wczorajsza deszczowa pogoda spowodowała, że dużo osób przyszło na ostatni moment. Na szczęście Organizatorzy bardzo szybko zareagowali na tworzącą się kolejkę, organizując dodatkowe osoby do pomocy, dzięki czemu wszyscy zdążyli odebrać pakiety.

Przed startem odbyła się rozgrzewka i pamiątkowe zdjęcie, uczestnicy biegu stworzyli wielki uśmiech. Start odbył się punktualnie o 21:00 i na trasę ruszyło niemal 300 biegaczy.

Fala biegnących światełek wokół jeziora Malta wyglądał bardzo fajnie. Trasa biegu jest bardzo dobrze znana w Poznaniu. We wszystkich newralgicznych miejscach znajdowali się Wolontariusze, którzy mimo deszczy głośno i wesoło wspierali biegaczy.

Na mecie wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale, które świeciły.

Bieg oceniamy bardzo dobrze, wszystkie najważniejsze kwestie były dobrze przygotowane. Organizatorzy przygotowani byli na panujące warunki pogodowe. Biuro zawodów i depozyt działały bardzo sprawnie, strefa start/meta przygotowana i zabezpieczona. Na trasie Wolontariusze, którzy doskonale wiedzieli co i jak powinni robić. Na mecie wszyscy szybko otrzymywali medale. Po biegu odbyła się dekoracja, niestety pogoda wygoniła wszystkich do domu. Mamy nadzieje, że w następnym roku będziemy mieli również okazję wziąć udział w tym biegu, ponieważ prócz świetnej organizacji jest na min również wyjątkowa atmosfera. Nie ma napięcia na wynik, zdecydowana większość stawia na dobrą zabawę. Przydałoby się więcej takich biegów w Wielkopolsce!!

Wyniki biegu dostępne na stronie Organizatora: LINK

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress