KONKURS !!! Pakiet na Mistrzostwa Poznania w Biegach na Orientację

Mistrzostwa Poznania w Biegach na Orientację  odbędą się już w najbliższy weekend–10 czerwca o godz. 16:00 i 11 czerwca o godz. 9:00. Otrzymaliśmy od Organizatora cztery pakiety startowe!! Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegusą osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 10 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!!! Prosimy o zapoznanie się z zasadami.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Na odpowiedzi czekamy do środy 7 czerwca 2017r.: konkurs@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Mistrzostwa Poznania” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra co dziesiąta osoba (aż do czterech!!!), która prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„Jak są połączone ze sobą punkty kontrolne na mapie do biegu na orientację?”

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress