KONKURS!!! Bieg w ramach Festiwalu Kultury Ukraińska Wiosna”

Bieg Dziewicza Góra Biega w ramach Festiwalu Kultury Ukraińska Wiosna  odbędzie się już w piątek – 26 maja 2017r o godz. 19:00. Otrzymaliśmy od Organizatora cztery pakiety startowe!! Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegusą osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 10 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!!! Prosimy o zapoznanie się z zasadami.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 21 maja 2017r.: konkurs@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Dziewicza Góra Biega” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra co dziesiąta osoba (aż do czterech!!!), która prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„Co można zobaczyć z wieży widokowej na Dziewiczej Górze?”