III GP DZIEWICZEJ GÓRY W BIEGACH GÓRSKICH FINAŁ

 

W minioną sobotę 18-03-2017 zakończył się trzeci z rzędu cykl w biegach górskich, na Dziewiczej Górze, tym razem pogoda sprzyjała zawodnikom po śniegu nie było śladu, jedynie trochę deszcz i śliska trasa mogły sprawiać mniej doświadczonym zawodnikom trudności.

Punktualnie o 9:00 rywalizację rozpoczęły dzieci, które jak dorośli miały swoją rywalizację w całym cyklu czyli liczyły się 4 najlepsze starty z 6 eliminacji.

Natomiast o 11:00 do rywalizacji przystąpili zawodnicy na dystansie 10 km a pięć minut później startował dystans 5 km i Nordic Walking.

Należy wspomnieć że szczególnie w kategoriach wiekowych liczyły się najdrobniejsze punkty więc każdy na trasie, starał się dać z siebie wszystko na ile pozwalał mu organizm czy wytrenowanie.

Na mecie jak zawsze czekał na każdego tym razem finałowy medal, takie dopełnienie układanki, z puzzli, gorąca herbata i mnóstwo pierników w czekoladzie.

Każdy mniej czy bardziej głodny mógł jak zwykle skorzystać z ogniska i przygotować sobie kiełbaski czy po prostu się ogrzać.

Jak rywalizacja odbywała się w strugach deszczu to na samo zakończenie i wręczenie nagród w kategoriach generalnych i wiekowych wyszło piękne słońce podsumowujące cały cykl, że było warto czekać do samego końca i przy okazji wylosować pakiet startowy na całą przyszłoroczną edycję biegów.  

Poniżej wyniki generalne OPEN:

Wyniki Generalna 5 km:

Czechowicz Miłosz

Zawidzki Dariusz

Sikora Robert

 

Strzelczyk Marlena

Dajerling Joanna

Tomczak Justyna

 

Wynik Generalna 10 km:

Graczyk Adrian

Wacko Marcin

Socha Seweryn

 

Katarzyna Pastwa

Walaszczyk Lucyna

Wolff-Stefaniak Maria

 

Już nie możemy się doczekać następnej edycji Dziewicza Góra Biega.

Gratulacje dla organizatora za całą edycję.

Zdjęcia i jeszcze więcej zdjęć dzięki szaszner fotografia.