KONKURS!! Do wygrania cztery pakiety na Poznań Poznań Nocą w biegu na orientację !!!

Poznaj Poznań Nocą odbędzie się już w najbliższą środę 15 Lutego 2017r. Otrzymaliśmy od Organizatora cztery pakiety startowe!! Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu, są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 10 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!! Nie martwcie się na kolejne edycje Poznań Poznań Nocą też mamy pakiety!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 12 Lutego 2017r.: konkurs@poznanbiega.pl

W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Poznaj Poznań Nocą” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra co dziesiąta osoba (aż do czterech!!!), która prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„Jaki jest symbol punktu kontrolnego na mapie do biegu na orientację?”