KupiePakiet.pl – kupno i sprzedaż pakietów startowych

Grudzień to okres, w którym większość z nas zmniejsza intensywność treningów, aby nabrać sił przed nadchodzącym sezonem. W okresie zimowym nie odbywa się wiele imprez biegowych, ale jest to czas, w którym rozpoczynają się zapisy na nowy sezon.

Pakiety startowe w najpopularniejszych imprezach biegowych w Polsce rozchodzą się bardzo szybko. Nikogo już nie dziwią setki wyprzedanych „numerów” w przeciągu pierwszej godziny od uruchomienia zapisów. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, refleksu lub po prostu „zaśpisz”, może okazać się, że impreza, na którą wybierają się Twoi znajomi odbędzie się bez Ciebie…

Niejednokrotnie same zapisy na bieg rozpoczynają się bardzo wcześnie. W takiej sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć, czy za 3-4 miesiące coś Ci „nie wpadnie” lub (odpukać) będziesz na tyle zdrowy, aby móc spokojnie wziąć udział w biegu – zapisujesz się w ciemno. Gdy na kilka tygodni lub (co gorsza) dni przed zaplanowanym startem przydarzy Ci się losowe nieszczęście, zostajesz z opłaconym pakietem, którego wiesz, że i tak nie wykorzystasz.

Na szczęście z obu sytuacji jest wyjście! Nowo powstały serwis KupiePakiet.pl pomoże Tobie w kupnie lub sprzedaży pakietu startowego – wszystko w jednym miejscu.

Wystarczy wejść na stronę kupiepakiet.pl i w wyszukiwarce wybrać co chcesz zrobić – kupić czy sprzedać/oddać pakiet. Następnie określ bieg, na który masz pakiet – wpisz pierwsze litery nazwy biegu, a system sam zasugeruje Tobie odpowiednie zawody – w bazie znajduje się ponad 500 imprez. Teraz nie pozostaje już nic innego jak przejrzeć ogłoszenia pasujące do Twojego zapytania.

Nie ma odpowiedniego ogłoszenia? Dodaj swoje i czekaj na zainteresowane osoby. To Ty decydujesz w jaki sposób się z Tobą skontaktują.

Cały proces jest i zawsze będzie darmowy. Nie pobieramy żadnych opłat za dodawanie ogłoszeń oraz nie pośredniczymy w operacjach finansowych związanych z przekazaniem pakietu.

Nie zapomnij odwiedzić naszego profilu na Facebooku – https://web.facebook.com/KupiePakiet. Będziemy na nim informować o aktualnościach z imprez biegowych oraz umieszczać „gorące” ogłoszenia dodane na portalu. Warto polubić nasz fanpage, aby w przyszłości wiedzieć gdzie umieścić swoje ogłoszenie kupna/sprzedaży pakietu!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress