KONKURS!! Do wygrania cztery pakiety na Dziewiczą Górę !!!

Dziewicza Góra Biega

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbędzie się już w najbliższą sobotę – 26 listopada 2016r.. Otrzymaliśmy od Organizatora cztery pakiety startowe!! Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu, są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 10 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!! Nie martwcie się na kolejne edycje Grand Prix Dziewicza Góra też mamy pakiety!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 24 listopada 2016r.: kontakt@poznanbiega.pl W tytule maila należy wpisać „Konkurs – Dziewicza Góra Biega” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygra co dziesiąta osoba (aż do czterech!!!), która prześle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie osoba, która wygrała w konkursie. Nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„Ile razy trzeba wbiec na Dziewiczą Górę na trasie 5km (1 pętla)?”