Ostatnia szansa na zapisy do XIV Bieg Europejski

Już tylko nieco ponad miesiąc został do XIV Biegu Europejskiego. Ilość chętnych do udziału w nim jest tak duża, że organizatorzy musieli zwiększyć limit uczestników z 1250 do 1500.

Dobra organizacja biegu, ciekawy pakiet startowy oraz atrakcyjne medale przyciągają zawodników z całej polski oraz zagranicy. Każdy z uczestników biegu otrzyma w pakiecie startowym pamiątkowa koszulkę z technicznej tkaniny, kubek, plecaczek, tarkę i napój izotoniczny a na mecie medal, posiłek regeneracyjny, piwo, kawę lub herbatę z drożdżówką. Obok biegu głównego na dystansie 10 km odbędzie się Bieg Żabki dla przedszkolaków. Najmłodsi wystartują w pamiątkowych koszulkach. A na mecie otrzymają dyplom i słodkie upominki.

Szczegółowe informacje i zapisy są dostępne na www.biegeuropejski.pl

Od 2 lat w każdej nowej edycji Biegu Europejskiego prezentujemy inny kraj członkowski Unii. W tym roku jest to Dania. Ambasada Danii objęła XIV Bieg Europejski honorowym patronatem. Flaga Danii znalazła się na pamiątkowej koszulce oraz na medalu, który ma kształt konturów granic Danii wpisany okręg z unijnych gwiazdek. Medal oprócz duńskiej przedstawia jeszcze polska flagę oraz Kopenhaska Syrenkę.

medal bieg europejski 2016

XIV Bieg Europejski już 9 kwietnia. Zapraszamy do startu lub kibicowania.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress