Zaplanowaliście maratoński debiut na 16. PKO Poznań Maratonie? To mamy dla was niespodziankę!!

Dokładnie za 10 dni wystartuje 16 PKO Poznań Maraton. Dla wielu z Was będzie to debiut na tym dystansie i dlatego postanowiliśmy wspólnie z firmą Garmin24.pl zorganizować akcję, która Was dodatkowo zmotywuje do wali o wymarzony czas na mecie 🙂

Do udziału w naszej zabawie zapraszamy wszystkich, którzy debiutują na dystansie maratonu w 16 PKO Poznań Maratonie. Zabawa polega na wyznaczeniu sobie celu, który chcemy zrealizować w czasie biegu. Cel musi być mierzalny, więc będzie nim dokładny czas w jakim chcecie ukończyć bieg (interesuje nas tylko i wyłącznie czas netto, czyli realny czas spędzony na trasie biegu). Sami wyznaczacie sobie cel i tylko od Was zależy jego realizacja.

logo_Garmin24Nasz partner firma Garmin24.pl ufundowała nagrody dla osoby, którza będą najbliżej realizacji wyznaczonego celu!!

Nagrodą będzie Garmin Forerunner 10 o wartości 400 zł. Zegarek ten jest świetnym narzędziem mierzącym nasze treningi. Dzięki niemu możemy mierzyć dystans, tempo i kalorie, identyfikuje osobiste rekordy, funkcja Virtual Pacer™, porównuje bieżące tempo do tempa docelowego. Dzięki niemu możesz planować, przeglądać i udostępniać biegi w serwisie Garmin Connect™ Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o opasce tutaj: LINK

Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba przesłać zgłoszenie na adres: kontakt@poznanbiega.pl, w którym prosimy zamieścić następujące informację:

  • imię i nazwisko
  • numer startowy
  • planowany czas netto, co do sekundy np 4:15:45
  • klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb zabawy motywującej, przeprowadzonej za pośrednictwem portalu PoznanBiega.pl oraz do publikacji mojego Imienia i Nazwiska na stronach portalu oraz profilu społecznościowym w ramach informowania o zabawie.  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Brak któregokolwiek z powyższych punktów w zgłoszeniu spowoduje, że zgłoszenie będzie nieważne i zgaszający niezostanie uwzględniony w wynikach. W przypadku kiedy dwie osoby oszacują swój czas tak samo dokładnie (będzie równa różnica uzyskanego czasu) ale jedna z nich nie zrealizuje celu, wówczas nagroda przysługuje osobie, która osiągnie cel. Na przykład gdy dwie osoby założy cel 3:59:59 i pierwszy z nich uzyska czas 3:59:29, a drugi 4:00:29 to nagroda przysługuje pierwszej z nich. W przypadku gdyby dwie osoby oszacowałyby tak samo dokładnie swój czas i zrealizowały cel, żadna z nich niezostanie pokrzywdzona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października 2015 do godziny 20:00, istnieje możliwość edycji zgłoszonego wcześniej czasu, jednak nie może to nastąpić później niż do 10 października 2015 do godziny 20:00!!

A tak oto prezentuje się nagroda, które ufundowała firma Garmin24.pl:

10POWODZENIA 🙂