Już w niedzielę Dycha Drzymały!!

Wierzyć się nie chce, że to już piąta edycja Dychy Drzymały!! 1000 numerów startowych rozeszło się w 30 minut świadczy to dobitnie, że jest to jeden z najbardziej lubianych biegów w Wielkopolsce!!

Podobnie jak w latach poprzednich na wszystkich biegaczy będzie czekał duży parking, zaraz na wjeździe od strony Poznania. Ponadto w samych Rakoniewicach również jest gdzie zaparkować.

Biuro zawodów będzie znajdować się w hali Widowiskowo Sportowej na ul. Nowotomyskiej. W biurze będzie znajdować się depozyt oraz dodatkowo depozyt na rzeczy wartościowe. Podobnie jak w latach poprzednich naprzeciwko biura zawodów, w szkole, na wszystkich będzie czekać gorąca kawa i herbata, którą każdy otrzyma bezpłatnie. Będzie działać również przedszkole, do którego dzieci można zgłaszać na adres: plerakoniewice@wp.pl W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Trasa biegu składa się z dwóch pętli, na każdej z nich znajdzie się punkt odżywczy. Na trasie będzie kilka zorganizowanych punktów kibiców. Przed biegiem oczywiście nie zabraknie rozgrzewki. Strefa startu będzie oznaczona, aby było łatwiej się ustawić. Znajdziecie w niej następujące przedziały: 30, 40, 50 i 60 minut.

Na mecie będą czekać wyjątkowe medale i już tradycyjnie milusińska niespodzianka dla wszystkich Pań. Organizatorzy już tradycyjnie zapraszają wszystkich startujących na bardzo smaczny posiłek regeneracyjny, który będzie wydawany na terenie muzeum.

medal dycha drzymaly 2015