Już w niedzielę Dycha Drzymały!!

Wierzyć się nie chce, że to już piąta edycja Dychy Drzymały!! 1000 numerów startowych rozeszło się w 30 minut świadczy to dobitnie, że jest to jeden z najbardziej lubianych biegów w Wielkopolsce!!

Podobnie jak w latach poprzednich na wszystkich biegaczy będzie czekał duży parking, zaraz na wjeździe od strony Poznania. Ponadto w samych Rakoniewicach również jest gdzie zaparkować.

Biuro zawodów będzie znajdować się w hali Widowiskowo Sportowej na ul. Nowotomyskiej. W biurze będzie znajdować się depozyt oraz dodatkowo depozyt na rzeczy wartościowe. Podobnie jak w latach poprzednich naprzeciwko biura zawodów, w szkole, na wszystkich będzie czekać gorąca kawa i herbata, którą każdy otrzyma bezpłatnie. Będzie działać również przedszkole, do którego dzieci można zgłaszać na adres: plerakoniewice@wp.pl W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Trasa biegu składa się z dwóch pętli, na każdej z nich znajdzie się punkt odżywczy. Na trasie będzie kilka zorganizowanych punktów kibiców. Przed biegiem oczywiście nie zabraknie rozgrzewki. Strefa startu będzie oznaczona, aby było łatwiej się ustawić. Znajdziecie w niej następujące przedziały: 30, 40, 50 i 60 minut.

Na mecie będą czekać wyjątkowe medale i już tradycyjnie milusińska niespodzianka dla wszystkich Pań. Organizatorzy już tradycyjnie zapraszają wszystkich startujących na bardzo smaczny posiłek regeneracyjny, który będzie wydawany na terenie muzeum.

medal dycha drzymaly 2015

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress